Veslo.net

Прогулянки на каяках у Харкові

Наші телефони:
+38 (067) 571 4409  
+38 (066) 023 0112  

Прокат каяків у Харкові

Погодинний прокат каяків у Журавлівському гідропарку, Харків.


Каяки у Харкові
Активний відпочинок на воді має одну важливу особливість – виражену сезонність. На жаль, не всім надається можливість вирушити у відпустку влітку, не всі можуть поїхати за місто навіть у вихідні. Але відчути смак літа хочеться кожному. Сонячний день, прохолодна річка, мереживна тінь дерев, що схилилися над нею, прогулянка на каяку... Чи можна отримати все це в місті? Звісно! Пропонуємо вам скористатися послугами нашого пункту прокату.

Плавзасіб Тривалість                 Вартість у вихідний      Вартість у будні

SUP Pelican Baja 
перша година 140 грн. 120 грн.
наступна година 80 грн. 60 грн.
весь день 550 грн. 350 грн.

Каяк одномісний Perception Joyride 
перша година 140 грн. 120 грн.
наступна година 80 грн. 60 грн.
увесь день 550 грн. 350 грн.

Каяк 2+1 місний Perception Vista 
перша година 160 грн. 140 грн.
наступна година 100 грн. 70 грн.
весь день 700 грн. 500 грн.

Графік роботи:
вт-нд з 10.00 до 21.00, видача спорядження провадиться до 19.00
понеділок - вихідний

Для отримання каяка/SUP-дошки у прокат необхідно надати 2 документи з фотографією, що засвідчує особу. Один із документів необхідно залишити у заставу.
Прокат каяків VESLO.net
Veslo.net запрошує любителів водного туризму – як досвідчених, так і зовсім новачків – на прогулянки вихідного дня на Журавлівці. Прогулюватимемося на швидкохідних, маневрених та легких в управлінні човнах – каяках.
Сімейний відпочинок на каяках
Ми пропонуємо вам погодинний прокат каяків, одно- та, дво- та тримісних. Двомісні каяки можуть бути доукомплектовані додатковим сидінням для дитини до 10 років. Таким чином, покататися на човні можна навіть сім'єю з трьох людей - подати малюкові перші уроки каякінгу або просто показати, як здорово плисти по річці, що виблискує в сонячних відблисках.
Прогулянки на каяках Журавлівкою
Якщо ви самі поки що не освоїли навички веслування, ми навчимо вас справлятися з веслом. Це відкриє вам цікавий світ водного туризму і просто піде на користь організму: регулярні заняття веслуванням на свіжому повітрі дадуть сто очок вперед будь-якому модному фітнес-залу. Прогулянки на каяку Журавлівкою можуть стати першим кроком, тренуванням перед великою подорожжю на цих прекрасних човнах мальовничими річками України.
Щоденні тренування
Для тих, хто вирішить серйозно попрактикуватися у веслуванні або любителів щотижневих прогулянок на каяках, Veslo.net пропонує абонементи, які передбачають регулярні знижки та бонуси (додатково обговорюється в залежності від регулярності відвідування пункту прокату).
Прокат каяків на Журавлівці знаходиться на базі відпочинку "Сафарі" біля головного входу до гідропарку з боку вулиці Шевченка. Ми чекаємо на наших водних туристів щодня крім понеділка з 10.00 до 21.00 починаючи з 1 травня щорічно (звичайно, перший у сезоні заплив може бути скоригований залежно від погоди). Ласкаво просимо, каякери!