Veslo.net

Прогулянки на каяках у Харкові

Наші телефони:
+38 (067) 571 4409  
+38 (066) 023 0112  

Сплави на каяках у Харкові

корпоративні водні сплави

У сучасному світі туристичні походи є одним із найцікавіших, ефективних та затребуваних видів відпочинку. Вирушаючи в похід на каяках, ви маєте унікальну можливість уникнути міської суєти і насолодитися гармонією природи. Цей вид відпочинку підходить для будь-якої компанії, тому що не потребує спеціальної фізичної підготовки. Спільні переживання від справжньої пригоди освіжать емоції у сім'ї, посилять дружні стосунки та допоможуть згуртувати колектив. Тривалість подорожі – від однієї години до кількох днів.

Одноденний сплав на каяках – чудова нагода спробувати активний відпочинок для тих, хто давно мріє про пригоду, але не може зважитися. До того ж цей варіант не потребує великої кількості часу та коштів. Такий вид відпочинку буде цікавий також для компаній, які хочуть жити активно та взяти від життя максимум вражень, не випадаючи з робочого графіка. Один день споглядання красивої природи в комплексі із посильними фізичними навантаженнями емоційно зарядить вас на тривалий час для ефективної роботи та повноцінного життя.

Сплави на каяках дуже ефективні в тимбілдингу, тому ідеально підходять фірмам, які дбають про корпоративний дух, згуртованість колективу і, як наслідок, свій розвиток. Ви самі можете визначити оптимальний маршрут з огляду на тривалість, географію та рівень складності. Вас супроводжуватимуть досвідчені гіди, що багато в чому гарантує успіх заходу.

Корпоративні сплави

незабутній відпочинок на Журавлівці та річках України

Корпоративні сплави для організованих груп – це можливість не лише приємно відпочити на природі, а й згуртувати ваш колектив, поспілкуватися у неформальній обстановці, ближче дізнатися співробітників, подивитися на взаємини колег у нестандартній обстановці. Просунуті керівники, які працюють над створенням потрібної атмосфери в колективі, можуть гідно оцінити такий вид спільного проведення часу.


Одноденний сплав на Сіверському Донці

Любите активний відпочинок на воді та горите бажанням вирватися на природу, але немає часу? Одноденний сплав на каяках Сіверським Дінцем – відмінне рішення всього за 800 грн.

Прогулянка Журавлівкою

У Журавлівському гідропарку можна насолодитися природою та красою сплаву на каяках, навіть не виїжджаючи за межі міста. Це також чудова можливість подарувати незабутні враження вашим дітям.

Одноденний сплав на каяках по Ворсклі

Це унікальна можливість перезавантажитись, отримати масу незабутніх емоцій та надовго зарядитися енергією всього за 800 грн. з особи + доставка.

Прокат каяків на Сіверському Донці

Подобаються сплави річками, але не маєте власного плавзасобу? Ми надамо його Вам і доставимо в будь-яку зручну точку Сіверського Донця.
Вартість прокату від 350 грн.

Прокат каяків у Харкові в Журавлівському гідропарку

Не хочете йти в похід, а бажання покататися на каяках є? Не виїжджаючи з міста можна насолодитися всіма принадами такого відпочинку. У Журавлівському гідропарку працює прокат каяків та SUP-дошок, вартість прокату від 120 грн/год.

Багатоденні сплави Сіверським Донцем і Ворсклою

Якщо ви хочете по-справжньому відпочити від роботи та побуту, отримати незабутні емоції, оздоровитися, насолодитися нереальними видами природи та зробити неймовірні фотографії на заздрість усім знайомим, вибирайте багатоденні сплави річками України.

Додаткові послуги

Корпоративні сплави також можна урізноманітнити безліччю розваг на суші.

Організація тимбілдингу

Фото/відео зйомка

Музикальний
супровід

Мотузковий
парк

Кейтерінг,
аренда шатрів

Наметовий
табір

Виїзний
тир

Турнір з
міні-гольфу